KONST / Litografier / Färglitografi 8792006
nr 879 2006
Färglitografi
Erik Olson, signerad. 1977, bladets mått: 35x36
Kondition: skadat glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:46:44
3/3 10:14:02
3/3 18:41:44
150 kr